درباره ما

محصولات پلیکام را می توان شناخته شده ترین برند در زمینه ویپ برشمرد که با تمرکز بسیار تخصصی بر روی انتقال صوت و تصویر و دیتا محصولاتی نظیر گوشی تلفن آی پی و کنفرانس فون و ویدئوکنفرانس های بسیار پیشرفته را روانه بازار ویپ کرده است.  محصولات پلیکام ازسالها پیش در ایران شناخته شده است و جایگاه خود را در بسیاری از ارگان ها و سازمان ها و وزارتخانه ها و شرکت های کوچک و بزرگ یافته است.


ما به صورت کاملا تخصصی بر روی ارائه تجهیزات و خدمات پلیکام در ایران فعالیت کرده و توانسته ایم به پشتوانه کیفیت بالای سخت افزاری و نرم افزاری کمپانی سازنده و متخصصان و کارشناسان خبره شرکت در این زمینه مشتریان بسیاری را جذب این برند پرطرفدار نماییم و بیشترین بازخورد مثبت را نیز از مشتریان دریافت نماییم.
تجهیزات ویدئوکنفرانس با هر طیف قیمت و امکانات و آی پی فون ها و کنفرانس فون های متنوع با سخت افزار بسیار مقاوم و قیمت های متنوع ما را در ارائه راه حل های گوناگون به مشتریان ویپ کمک نموده و حق انتخاب مشتریان را نیز تا حد زیادی بالا برده است.
ارائه راهکارهای ویپ , مشاوره خرید, خدمات گارانتی و تعمیرات احتمالی و تنظیمات دلخواه بر روی این برند از فعالیت های ما بر روی برند محبوب پلیکام می باشد

 

تلفن: 4956
پست الکترونیک: info@polycom.com